poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Rozdanie nagród w III Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych z powiatu wieruszowskiegoRozdanie nagród w III Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych  z powiatu wieruszowskiego

7 czerwca 2024r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie w obecności Pani Dyrektor Agnieszki Mazurowskiej odbyło się uroczyste rozdanie nagród w III Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego. Laureatką I miejsca została Milena Smorawska ze Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Pieczyskach (opiekun p. Małgorzata Gonera), laureatką II miejsca została Amelia Ciszewska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie (opiekun p. Maria Kołaczek), natomiast laureatką III miejsca została  Emilia Kałuża ze Szkoły Podstawowej w Mieleszynie (opiekun p. Małgorzata Pomorska). Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz opiekunom. Patronem honorowym przedsięwzięcia oraz fundatorem nagród w konkursie było Starostwo Powiatowe w Wieruszowie oraz Wydawnictwo WSiP. Serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie. Jednocześnie mamy nadzieję, że nasze przedsięwzięcie wpisze się na stałe w kalendarz naszego powiatu.

Organizatorzy konkursu

Jacek Bielecki

Izabela Moska

Małgorzata Gwiazdowska

Katarzyna Podolak

Nauczyciele języka niemieckiego


Skip to content