poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Read on! Na wakacjeRead on! Na wakacje

Uczennice  Naszej Szkoły: Weronika Pawlak z klasy I Tekho i Natalia Sztukowska z kl I Ttb wzięły udział w projekcie czytelniczym Read on,Projekt ma  na celu rozwijanie sprawności językowych  z języka angielskiego oraz rozwijanie kompetencji czytelniczych.

Uczennice zaprezentowały  swoim koleżankom i kolegom kilka lektur anglojęzycznych, które przeczytały podczas roku szkolnego.

Przedstawiły przeczytane książki w formie krótkiego streszczenia w języku angielskim i wyraziły swoje opinie na temat lektury.

Czytanie angielskiej literatury w oryginale wzbogaca umiejętności językowe i poszerza wiedzę z zakresu literatury dlatego zachęcamy wszystkich uczniów do kontynuowania projektu w przyszłym roku szkolnym i wypożyczania książek z naszej szkolnej anglojęzycznej biblioteczki na wakacje!

Organizator projektu mgr Katarzyna Joniak