poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Promocja zdrowego stylu życia i dbałości o zdrowie psychicznePromocja zdrowego stylu życia i dbałości o zdrowie psychiczne

Na nasze zdrowie znaczący wpływ ma styl życia, forma pracy i nauki, a także sposób spędzania wolnego czasu. Praca i wypoczynek powinny być dla ludzi źródłem zdrowia, a więc w promocji zdrowia najważniejszym elementem jest troska o siebie i innych.

Promowanie zdrowego trybu życia, a także dbałość o zdrowie psychiczne, wspiera osobisty i społeczny rozwój człowieka, poprzez rozpowszechnianie informacji, a tym samym edukację społeczeństwa.

Nadrzędnym celem dzisiejszego spotkania klas: 1TE i 1S z Panią Karoliną Krawczyk – Borowiec oraz psychologiem szkolnym Panem Wojciechem Grajerzem było propagowanie zdrowego stylu życia oraz dbałości o zdrowie psychiczne w całej społeczności szkolnej.

Składamy serdecznie podziękowania Pani Karolinie Krawczyk-Borowiec za rzetelną dawkę wiedzy i poświęcony Naszym uczniom czas.

Koordynatorzy
Monika Al.-Augaidi
Wojciech Grajerz


Skip to content