poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Prezenty nie tylko od Świętego MikołajaPrezenty nie tylko od Świętego Mikołaja

W piątkowe popołudnie, tuż przed dniem 6 grudnia zaskoczyła nas miła wiadomość- prezent, za który pragniemy serdecznie podziękować.

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych budowlanych składają serdeczne podziękowania dla właścicieli HURTOWNIA Marzena Gruszka z Wieruszowa Państwu Marzenie i Janowi Gruszka, współpracującym od lat ze szkołą, za ufundowanie urządzenia w postaci mieszarki do zapraw i betonów, dla naszej szkolnej do pracowni budowlanej.

Urządzenie będzie bardzo pomocne uczniom w wykonywaniu praktycznych zadań zawodowych polegających na przygotowaniu mieszanek betonowych, zapraw, klejów do robót murarskich, betoniarskich podczas zajęć oraz na egzaminach zawodowych.


Skip to content