poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Prace remontowo-malarskie budowlankiPrace remontowo-malarskie budowlanki

W dniach 13, 15 i 20.04.2015 r. uczniowie klasy I i II Technikum Budowlanego pod opieką nauczycieli przedmiotów budowlanych prowadzili prace remontowe betoniarskie oraz malarskie w pomieszczeniu, w którym w czerwcu uczniowie będą zdawać egzamin zawodowy w specjalności betoniarsko – zbrojarskiej.

W listopadzie ubiegłego roku prowadzone były prace porządkowe: wyniesiono stare szafki, rury, kształtowniki stalowe, ławki i krzesła, przeniesione zostały niektóre maszyny. Obecnie została naprawiona posadzka, pomalowane zostały ściany oraz brama wejściowa. Pomieszczenie po odświeżeniu stało się jaśniejsze i przestronniejsze. Niebawem zostanie zakupiony dodatkowy sprzęt i powstanie pracownia zbrojarsko – betoniarska, w której będą odbywać się zajęcia z możliwością pracy na kilku stanowiskach jednocześnie oraz będzie możliwość przeprowadzania egzaminów.

Uczniowie wykonując prace nie tylko poprawiają wizerunek pomieszczenia, ale zdobywają doświadczenie zawodowe. Teoria idzie wraz z praktyką.


Skip to content