poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Pozdrawiamy Gimnazjum im. Jana Pawła II w SokolnikachPozdrawiamy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sokolnikach

W ramach akcji promującej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica  i w ramach udziału w zajęciach preorientacji zawodowej uczniów szkół gimnazjalnych, odwiedziliśmy dziś uczniów z klasy III Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sokolnikach.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i wysłuchanie prelekcji dotyczącej kierunków kształcenia w naszej szkole. Podziękowania dla dyrekcji szkoły w osobach p. Anny Frankowskiej i p. Hanny Chojnackiej oraz  wychowawczyni gimnazjalistów p. Elżbiecie Gabas.

Mamy nadzieję, że nasze spotkanie dało uczniom Gimnazjum możliwość refleksji nad wyborem swojej przyszłej drogi zawodowej. Zbliża się bowiem czas podejmowania ważnych życiowych decyzji.

Pozdrawiamy serdecznie!

W promocji uczestniczyli: wicedyrektor d/s wychowawczych i praktyk zawodowych Małgorzata Karkoszka, pedagog szkolny Danuta Urbaś, uczniowie klasy III Technikum Informatycznego: Patryk Wróbel i Konrad Długaszewski.