poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Pomoc dla Dominika – podziękowaniaPomoc dla Dominika – podziękowania

Podziękowania dla uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w Akcji Charytatywnej „Pomoc dla Dominika”. Dominik zachorował na białaczkę, jest synem byłego ucznia naszej szkoły Marcina Okonia. Akcja odbyła się 8 lutego 2015 roku w Domu Kultury w Sokolnikach.

Podziękowania dla:

Bartosza Górki  za wspaniałą współpracę w organizacji spotkania z dyrektorem Domu Kultury Zofią Siwik, dla Justyny Gatkowskiej za obsługę kawiarenki i występ w teatrze „Ekstrakt”, Marty Pawlaczyk, Magdaleny Białek, Łukasza Rzeźnika za występ w przedstawieniu „Ekstraktu”, dla Jakuba Musiała za obsługę sprzętu nagłaśniającego, dla Dawida Pieprzyka, który jest  autorem wiersza licytowanego na rzecz leczenia Dominika. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji poprzez swoją obecność i wpłacenie 10 złotych za bilet wejściowy: dziękujemy!


Skip to content