poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Podziękowanie dla „Pajacyka”Podziękowanie dla „Pajacyka”

Uczniowie klas: II Technikum Ekonomicznego-Budowlanego, IV Technikum Ekonomicznego-Handlowego i opiekunowie: wicedyrektor Małgorzata Karkoszka, Norbert Junke i Danuta Urbaś z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica – składają serdeczne podziękowania grupie teatralnej „ Pajacyk”, działającej przy wieruszowskim Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II.

Jesteśmy pod wrażeniem Waszego przedstawienia o  „Królewnie Śnieżce i Krasnoludkach”. Poświęciliście zapewne dużo czasu i energii na przygotowanie sztuki, z której dochód przeznaczony będzie na pomoc dla Patryka. Mimo, że wyrośliśmy już z czasów dzieciństwa – to w tym przedświątecznym czasie miło nam było wspólnie z przedszkolakami  przeżywać teatralne wzruszenia.  Cieszymy się, że dzięki Wam mogliśmy pomóc choremu dziecku.

Serdecznie dziękujemy!


Skip to content