poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Podziękowania za piękne kolędowanie Aleksandry i KarolinyPodziękowania za piękne kolędowanie Aleksandry i Karoliny

Serdeczne podziękowania dla uczennic naszej szkoły: Aleksandry Tomczyk i Karoliny Bylickiej z klasy II Technikum Logistycznego. W dniu 11 grudnia 2018 roku wzięły udział w uroczystej   wigilii  diabetyków zrzeszonych w Oddziale Miejsko-Powiatowym PSD w Wieruszowie.

Opiekunem uczennic i przedstawicielem Dyrekcji i Grona pedagogicznego naszej szkoły była wicedyrektor ds. wychowawczych Małgorzata Karkoszka.

(W ramach nawiązanej współpracy  Stowarzyszenia ze szkołą, uczennice umilały spotkanie śpiewając piękne kolędy. Na wigilii nie zabrakło opłatka, tradycyjnych potraw oraz serdecznych życzeń.
W tym roku po raz pierwszy nasze szkoła nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem, w ramach której we wrześniu grupa uczennic wzięła udział w spotkaniu  członków Stowarzyszenia z lekarzem diabetologiem.)

W spotkaniu wigilijnym uczestniczyli także  goście: Skarbnik Zarządu Głównego PSD w Warszawie,  jednocześnie Prezes Zarządu Oddziału PSD w Sieradzu Jan Kruszyński, V-ce Starosta Powiatu Wieruszowskiego Stefan Pietrasa, Z-ca Burmistrza Wieruszowa Konrad Grygowski,  Kierownik PCPR w Wieruszowie Elżbieta Ochocka. W ramach nawiązanej współpracy naszego stowarzyszenia ze szkołą, uczennice umilały spotkanie śpiewając piękne kolędy. Na wigilii nie zabrakło opłatka, tradycyjnych potraw oraz serdecznych życzeń.

Prezes Stowarzyszenia Barbara Bezen podziękowała wszystkim za współpracę i pomoc w realizacji zadań statutowych Stowarzyszenia, życząc szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2019 r.

Serdeczne podziękowania także dla Wiktorii Olek z klasy I Technikum Informatycznego, która uwieczniła uroczystość na zdjęciach.