poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Podziękowania za Kiermasz Charytatywno – AndrzejkowyPodziękowania za Kiermasz Charytatywno – Andrzejkowy

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko co robimy dla innych jest tym, co naprawdę warto robić”

Carroll Lewis

W dniu 29 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie odbył się Kiermasz Charytatywno-Andrzejkowy w trakcie, którego zbieraliśmy środki na pomoc dla uczennicy Naszej szkoły – Agnieszki. Agnieszka w  sierpniu 2019 roku straciła dom w wyniku pożaru.  (http://www.tugazeta.pl/1,apel-o-pomoc-po-pozarze,36342.html).

Kiermasz odbył się w Bibliotece Szkolnej. Stoiska mieniły się blaskiem światełek. Można tam było znaleźć wiele ciekawych książek, koszulek firmowych, bibelotów, obrazów, maskotek, ozdób świątecznych, które zostały ufundowane przez naszych PRACODAWCÓW oraz indywidualnych darczyńców. Powstało również stoisko z  przepysznymi  własnoręcznie przygotowanymi ciastami i ciasteczkami.

To wszystko dzięki pracy i zaangażowaniu  rodziców oraz uczniów klasy 2d szkoły branżowej pod opieką wychowawcy Wioletty Żywioł.  „Jestem dumna z wychowanków mojej klasy, że pomimo tak młodego wieku potrafią się zorganizować w słusznej sprawie. Jesteście wielcy.”

Cały dochód uzyskany ze sprzedaży został zliczony przez komisję w składzie: Pani dyrektor Małgorzata Karkoszka, Wioletta Żywioł, Jadwiga Kołodziej oraz uczennice: Małgorzata Olszowiak, Kinga Kopis oraz Klaudii Iwanetzkiej. Zebrane pieniądze zostaną przekazane  Agnieszce i jej mamie.

Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego przedsięwzięcia . Wszystkim uczniom i nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy wsparli naszą inicjatywę. Dziękuję Paniom z biblioteki szkolnej: Halinie Paluch i Joannie Suwarze za okazaną pomoc i serdeczny uśmiech. Podziękowania kieruję do uczennic klasy 3 technikum handlowego: Edycie Grajerz, Klaudii Nękała, Anicie Cegiełka i Mai Ratajczyk za przemiłą i sprawną obsługę stoiska z ciastem. Obsłudze stoiska z kawą i herbatą: Patrycji Wyrwas, Darii Siwek i Indze Garyga, którym także serdecznie dziękuję. Każdemu, kto choć w najmniejszy sposób poświęcił swój czas i przyczynił się do wspólnego sukcesu.

Serdeczne podziękowania dla Ochotniczego Hufca Pracy w Wieruszowie, a w szczególności dla Pana komendanta Mieczysława Borkowskiego i nieocenionej Pani Karoliny Pietrzak  za zgromadzenie gadżetów na loterię od pracodawców z naszego powiatu:

  • Zakładowi Usługowo Budowlanemu Alina Malik z Pieczysk
  • Firmie ZEUS Meble – Kurzawa z Wieruszowa
  • Drogerii NASZA Magdalena Kowalczyk z Wieruszowa
  • Firmie HM Helvetia Meble sp. z o.. z Wieruszowa
  • Firmie LIVELLO SOFA sp. z o. o. sp. k. z siedzibą Dobrydział
  • Salonowi PLAY Aldona świsulska i Katarzyna Błachowicz z Wieruszowa
  • Sklepowi Przemysłowemu S.C.A. Wójcik &H. Gebala z Wieruszowa
  • FABRYKA MEBLI „WER-SAL” KACZOROWSCY SP.J.

Wszystkim pracodawcom za okazane zrozumienie i zaangażowanie serdecznie dziękujemy!!!

Kiermasz charytatywny połączony z Andrzejkowymi wróżbami był atrakcją dla naszej młodzieży.

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego w składzie: Klaudia Iwanetzka, Weronika Poprawa, Emilia Sikora pod opieką Pani Jadwigi Kołodziej wszyscy uczniowie oraz nauczyciele mieli okazję poznać swoją przyszłość :) Były oczywiście tradycyjne wróżby z sercem, wróżenie z fusów i wiele innych. Nasze szkolne CYGANKI spisały się wyśmienicie, czyżby wróżyło im to przyszłość w Świecie Magii i czarów?!

Dzięki zaangażowaniu  tak wielu osób udało nam się stworzyć kiermasz pełen serdecznej, rodzinnej atmosfery, a przede wszystkim pomóc uczennicy. Mamy nadzieję, że Dobro i Piękno będą towarzyszyć Państwu także w najbliższych tygodniach, a w szczególności w trakcie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.


Skip to content