poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Podsumowanie akcji „Okaż serce”Podsumowanie akcji „Okaż serce”

Zbliżają się wyjątkowe święta, które każdy z nas spędzi w zaciszu domowego ogniska, pod wspólnym dachem. Niestety zrządzenia losu bywają często tragiczne. Nasz powiat obiegła niedawno  smutna informacja o tragedii Rodziny z Chróścina, która straciła swój  przytulny  dom – z powodu wybuchu butli  z gazem. Uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie   natychmiast podjęły decyzję o zbiórce pieniędzy, które choć w pewnym stopniu wspomogły by Rodzinę w okresie świątecznym. OKAŻ SERCE! To  bardzo trafne hasło tej akcji.

W dniu 13 i 14 grudnia uczennice Izabela Piekielna i Weronika Mendel z klasy III Technikum Handlowego przeprowadziły zbiórkę. Dziękujemy Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły za bardzo hojne datki. W dniu  19 grudnia 2017 roku Izabela Piekielna i  Sebastian Olek ( III R) wraz z serdecznymi życzeniami świątecznymi przekazali całą kwotę poszkodowanej Rodzinie. Raz jeszcze życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.