poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Po warszawskich „Ścieżkach Niepodległości” wprost na plan programu „All Together Now”!Po warszawskich „Ścieżkach Niepodległości” wprost na plan programu „All Together Now”!

Dnia 27. września br. 50-ciu uczniów wieruszowskiego „Staszica” pod opieką pań: Wiesławy Ochota (kierownik wycieczki), Izabeli Moska i Renaty Piaskowskiej-Łyjak – zwiedzało Warszawę.

Program wycieczki okazał się bardzo urozmaicony: o poranku uczniowie poznali dawną i współczesną historię – Żoliborza, Muranowa i Woli; w południe udaliśmy się do „najszczęśliwszego miejsca w Warszawie”, czyli Muzeum Łazienek Królewskich (co dokumentują zamieszczone pod artykułem zdjęcia i krótki film); natomiast wieczór spędziliśmy na telewizyjnym planie studia, które nagrywało finałowy odcinek I edycji polskiej wersji programu: „All Together Now”.

Wycieczka do stolicy przypomniała nam jej historię, którą ponownie przeżywaliśmy w pięknej aurze jesiennego krajobrazu „Łazienek”. Poznaliśmy także kulisy pracy telewizji „śpiewając razem” z uczestnikami programu „All Together Now” (odcinek będzie wyemitowany pod koniec października – zapraszamy do obejrzenia!).


Skip to content