poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Paulina – dziewczyna z dredamiPaulina – dziewczyna z dredami

Przewodniczącą Rady Rodziców naszej szkoły jest p.Monika Józefowska. Onegdaj spędziła w naszej szkole 6 lat pracy w roli nauczyciela. Miło więc, że  bardzo sympatycznie wypowiada się o naszej szkole, a w szczególności o absolwentach, którzy byli w swoim czasie jej uczniami. Pozwolę sobie zacytować sympatyczny, humorystyczny wpis p. Moniki, który zamieściła na swoim facebooku. Wpis dotyczy spotkania z absolwentką”Staszica” p. Pauliną Cempel- Świsulską.

Pani Paulino pozdrawiamy serdecznie i życzymy sukcesów i zadowolenia z wykonywanej pracy!

„Paulina – dziewczyna z dredami.
Moich 6 lat pracy w Staszicu to setki młodych ludzi -dziś dorosłych już, którzy sami są rodzicami i wchodzą z powodzeniem na rynek pracy. Z przyjemnością na nich patrzę, bo okazuje się że moje podstawy ekonomii i przedsiębiorczości, przydały się.
Niedawno za drobną pomoc zamiast kwiatów, które niestety więdną, otrzymałam kartę podarunkową na zabieg w Skin Clinic- pewnie żebym sama nie zwiędła :-D
W roli szefowej- moja uczennica Paulina, kiedyś dziewczyna z dredami, dziś Pani kosmetolog i trycholog w jednym: kompetentna, mądra delikatna, troskliwa do tego znawczyni tematu skóry, włosów i estetycznego wyglądu w ogóle. Półtorej godzinny zabieg minął jak chwilka, a przebywanie w idealnie czystym i pachnących salonie było niezwykłą przyjemnością.

Bardzo dziękuję dziewczynie z dredami- Pani Paulinie Cempel-Świsulskiej, uczennicy Staszica, która wybrała całkiem inną dziedzinę niż tą wyuczoną na poziomie technikum i jak widać super sobie radzi bo wiedza i solidna praca zawsze się obronią.

Paulinko dziękuję że zadbałaś o to żebym nie zwiędła ;) .”

Pani Moniko- pozdrawiamy serdecznie!


Skip to content