poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Pamiętali o zmarłych nauczycielachPamiętali o zmarłych nauczycielach

W dniu 29 listopada 2021r. uczniowie klasy 2s, pod opieką p. Piotra Wyżnikiewicza oraz pracownicy OHP i uczniowie naszej szkoły  współpracujący z wieruszowskim hufcem a także przedstawicielki samorządu uczniowskiego naszej szkoły wraz z p. Eweliną Heidt jak co roku pamiętali o zmarłych nauczycielach uczestnicząc w sprzątaniu ich  grobów na cmentarzu w Wieruszowie. Po uprzątnięciu grobów wspólnie zapaliliśmy na nich znicze i otoczyliśmy ich naszą modlitwą. Sytuacja pandemiczna  sprawiła, że w tym roku było dwa razy więcej sprzątania i wyrywania zarośniętych trawą grobów i ich otoczenia. Tym bardziej dziękuję wszystkim przybyłym za ofiarną pracę. Niech wstawiennictwo Wszystkich Świętych wynagrodzi Wam Wasze trudy.


Skip to content