poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Nocny Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 19 marca 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie odbyła się druga edycja Nocnego Turnieju Piłki Siatkowej pt. „STOP zwolnieniom z WF-u”. W rywalizacji wzięły cztery młodzieżowe drużyny z naszego powiatu.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 19:00 a zakończyły parę minut po północy. Zespoły grały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Dla zawodników przygotowano poczęstunek w czasie przerw meczowych.

Klasyfikacja końcowa:

1. ZSR Lututów trener Tomasz Machała
  2. ZSP „Staszic” Wieruszów trener Sławomir Stojecki
  3. Drużyna mieszana Walichnowy-Sokolniki trener Jarosław Glinka
  4. Gimnazjum Jana Pawła II Wieruszów trener Mariusz Moska

Pamiątkowe puchary, medale, statuetki dla najlepszego siatkarza i piłki siatkowe wręczyli Burmistrz Wieruszowa Pan Rafał Przybył i Dyrektor szkoły Pani Małgorzata Nikodem.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w realizację turnieju: sponsorom, młodzieży, nauczycielom i wszystkim kibicom.