poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Nakręceni na nakrętkiNakręceni na nakrętki

Celem akcji jest pomoc chorym dzieciom. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc. Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucaj więc ich z innymi odpadami do śmieci, wyznacz miejsce i zacznij je zbierać! Zebrane nakrętki odsprzedawane są  firmie recyklingowej, a wszystkie zebrane środki kierowane są na pomoc potrzebującym dzieciom.

Wielu z nas tak właśnie postępuje. W domu w wyznaczonym miejscu stoi pojemnik i wszyscy domownicy wrzucają do niego nakrętki. Wielokrotnie będąc w klubie, kawiarni czy restauracji odruchowo wkładamy rękę z nakrętką do kieszeni. Niektórzy z Was dostarczają do szkoły naprawdę pokaźne ich ilości.

Szkolnym zbieraczem nakrętek jest p. Iwona Kuliga- Kmiecik, nauczycielka chemii. Zebrane nakrętki przynoście do pracowni chemicznej – sala nr 1 (parter szkoły). Tutaj znajduje się „baza” akcji.

Dziś klasa I Technikum Mechatroniczno-Budowlanego pomagała porządkować zebrany plastik. Dziękujemy za pomoc!

Dziękujemy Wszystkim uczennicom i uczniom, pracownikom szkoły oraz osobom spoza szkoły za zaangażowanie się w naszą akcję!


Skip to content