poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Młodzież Hufca Pracy na Turnieju Halowej Piłki NożnejMłodzież Hufca Pracy na Turnieju Halowej Piłki Nożnej

W dniu 16 marca 2023r. uczestnicy Hufca Pracy w Wieruszowie – uczniowie ZSP im. Stanisława Staszica wzięli udział w Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodzieży ŁWK OHP organizowanym w Skierniewicach.

Celem imprezy była integracja uczestników OHP z całego województwa, rozwój kultury fizycznej i propagowanie zdrowego stylu życia. Dobra gra naszej drużyny nie wystarczyła do zajęcia jednego z czołowych miejsc w turnieju, gdyż poziom rywalizacji był naprawdę wysoki.

Sam wynik jest ważny, ale nie najważniejszy. Kluczowa w imprezach tego typu jest dobra zabawa, możliwość poznania nowych miejsc i ludzi, a także rozwijanie swoich zainteresowań i pasji.

Dziękujemy naszym uczestnikom za udział i godne reprezentowanie naszej jednostki na szczeblu wojewódzkim.

Hufiec Pracy w Wieruszowie


Skip to content