poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Mikołajkowy Wolontariat „Klub Otwartych Serc”Mikołajkowy Wolontariat „Klub Otwartych Serc”

W dniu 5 grudnia 2014 r. tradycyjnie wolontariusze ze Staszica włączyli się do Akcji Mikołajkowej zainicjowanej i organizowanej każdego roku przez Warsztaty Terapii Zajęciowej „Klub Otwartych Serc” w Wieruszowie.

Mikołajki chodząc po mieście oraz odwiedzając przedszkole, szkoły, szpital rozdawały słodycze , a dzieciom dodatkowo kolorowanki. Dla zaangażowanej młodzieży z naszej szkoły to cenna lekcja i miłe doświadczenie a radość, życzliwość i uśmiech jakimi obdarowywali drugiego człowieka były odwzajemnione.

W przedsięwzięciu udział wzięły uczennice: Klaudia Kowalińska 3 Tei, Justyna Gatkowska 3 Tei, Sylwia Puswalska 3 Tb, Małgorzata Porańska 3 Tb – pod opieką Haliny Paluch.


Skip to content