poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Mikołajki w Hufcu OHP WieruszówMikołajki w Hufcu OHP Wieruszów

W dniu 6 grudnia br. na świetlicy Hufca Pracy  odbyło się spotkanie mikołajkowe z udziałem  młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych pod opieką wychowawcy pani Andrzeliny Petalas. Organizacją spotkania zajęła się Rada Młodzieży, która przygotowała dla zebranych quiz mikołajkowy oraz konkurs kalambury.

Quiz poprowadziła Anita – przewodnicząca Rady Młodzieży w towarzystwie Św. Mikołaja-Klaudii. Do konkursu przystąpiły dwie pięcioosobowe drużyny. Za każdą dobrze udzieloną odpowiedź drużyna otrzymywała czekoladkę z Mikołajem . Przygotowanych zostało 26 pytań, z czego część z nich były to zagadki muzyczne. Młodzież świetnie się bawiła i po długich zmaganiach wyłoniono zwycięską drużynę. Następnie Mikołaj poprowadził konkurs kalambury, a chętne osoby za odwagę nagradzał słodkimi upominkami. Po części konkursowej młodzież skorzystała z przygotowanego poczęstunku. Na zakończenie spotkania uczniowie postanowili dopełnić przygotowania do świąt ubierając choinkę i przygotowując świąteczną gazetkę ścienną. Można powiedzieć, że w naszym hufcu przygotowania do świat idą pełną parą. Dziękujemy naszej wspaniałej młodzieży za zaangażowanie i świetną atmosferę.


Skip to content