poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Mikołajki w Hufcu OHP WieruszówMikołajki w Hufcu OHP Wieruszów

W dniu 6 grudnia br. w świetlicy Hufca Pracy  w Wieruszowie odbyło się spotkanie mikołajkowe z udziałem naszej młodzieży. Organizacją spotkania zajęli się wychowawcy wraz uczestnikami hufca.

W spotkaniu uczestniczyła klasa II d pod opieką Pani Wioletty Żywioł i klasa I dp pod opieką Pani Karoliny Zaleśnej z branżowej szkoły pierwszego stopnia Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wieruszowie.

Zadaniem młodzieży było odgadywanie zagadek muzycznych oraz zagadek dotyczących Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież była bardzo zaangażowana i świetnie się bawiła. Za każde odgadnięte hasło, otrzymywali czekoladowego mikołajka. Mimo, że uczestnicy uzyskali podobną liczbę punktów, nie miało to większego znaczenia, bowiem najistotniejsza była atmosfera panująca podczas spotkania. W trakcie zabaw wychowankowie częstowali się przygotowanymi słodkościami.


Skip to content