poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Marta Kukuła i Henryk Kukuła – spotkanie z absolwentami Technikum BudowlanegoMarta Kukuła i Henryk Kukuła – spotkanie z absolwentami Technikum Budowlanego

W dniu 18 października 2016 roku lekcja z przedmiotów zawodowych budowlanych miała szczególny charakter, ponieważ szkołę odwiedziło rodzeństwo Marta i Henryk Kukuła. Oboje są absolwentami Technikum Budowlanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie. Z powodzeniem brali udział w konkursach budowlanych różnych szczebli. Wspomnieć tu należy o ogromnym sukcesie Henryka, jako pierwszy z uczniów naszej szkoły był laureatem szczebla ogólnopolskiego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Marta również podążała śladem starszego brata i zajmowała wysokie lokaty na szczeblach okręgowych.

Henryk jest obecnie studentem IV roku Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej. Przed Nim obrona pracy dyplomowej inżynierskiej. Nie poprzestaje jednak na tym etapie edukacji i rozpocznie studia magisterskie.

Podczas spotkania podzielił się z młodszymi kolegami informacjami zawodowymi, opowiedział o nauce i swojej działalności w kole naukowym, zastosowaniu techniki komputerowej w inżynierii budowlanej, realizacjach projektowych itp.

Marta natomiast zmieniła profil edukacyjny i rozpoczęła w październiku studia zaoczne związane z finansami.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i życzymy powodzenia.

kuk


Skip to content