poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Licealiada – Powiatowy Turniej Piłki SiatkowejLicealiada – Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 27 marca na sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Wieruszowa i Lututowa. Po zaciętej walce zwycięzcą turnieju została drużyna ZSP „Staszic” Wieruszów, która zrewanżowała się drużynie ZSO Wieruszów za nocny turniej. Drużyny zagrały systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Tomasz Machała i Sławomir Stojecki.

Wyniki

  1. miejsce ZSP Staszic Wieruszów – 4 pkt.
  2. miejsce ZSO Wieruszów – 3 pkt.
  3. miejsce ZSR Lututów – 1 pkt.

Skład ZSP Staszic Wieruszów: Witak Kamil, Betka Marcel, Pawlak Dawid, Dzioba Marcin, Fronia Marcin, Kaleta Patryk, Zygmunt Dawid, Mączka Patryk, Pietrakowski Adam, Rabiega Hubert, Zarych Kamil, trener Sławomir Stojecki.

Skład ZSO Wieruszów: Cierkosz Szymon, Saranowski Jakub, Piluch Mateusz, Juszczak Tomasz, Saranowski Szymon, Płuska Przemysław, Lis Krzysztof, Dragan Bartosz, Kos Wojciech, Kawecki Bartłomiej, trener Dorota Pierudzka.

Skład ZSR Lututów: Kalus Wojciech, Złoty Paweł, Złoty Piotr, Więzowski Michał, Wajs Patryk, Sobieraj Przemysław, Hanas Szymon, Wajs Kamil, Brożyna Damian, Haraszkiewicz Michał, Łyga Bartłomiej, Sterna Michał, trener Tomasz Machała.

Dziękuję wszystkim drużynom za udział w zawodach.


Skip to content