poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Lekcja nie musi być nudnaLekcja nie musi być nudna

Dekoracyjne układanie ręczników w hotelach staje się coraz modniejsze. Dziś w każdym renomowanym obiekcie z branży hotelarskiej kładzie się nacisk na to, by na gości czekały nie tylko czyste i ładnie urządzone pokoje, ale i fantazyjnie ułożone ręczniki.

Sztukę tworzenia dekoracji z ręczników zaczerpnięto z japońskiego origami. Nowy trend spotkał się z bardzo dobrym odbiorem, a jego popularność z czasem zaczęła wzrastać. Dziś stanowi standard w wielu obiektach noclegowych.

Uczniowie III klasy Technikum Hotelarskiego na zajęciach Techniki Pracy

w Hotelarstwie wraz z opiekunem Panią Jadwigą Kołodziej spróbowali  sił w dekoracyjnym składaniu ręczników. Efekty tej pracy były bardzo zaskakujące. Nie zabrakło kreatywnych pomysłów i rozwiązań. A zdobyte umiejętności nasi uczniowie będą mogli wykorzystać na praktykach.


Skip to content