poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Konkurs „Sprawny w zawodzie 2024”Konkurs „Sprawny w zawodzie 2024”

W kwietniu odbył się wojewódzki etap konkursu „Sprawny w zawodzie 2024”. Do zmagań przystąpili uczestnicy OHP z województwa łódzkiego, którzy mieli okazję rywalizować w następujących kategoriach: mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer oraz BHP.

Hufiec Pracy w Wieruszowie reprezentowali uczniowie ZSP w Wieruszowie: Julia Piekielna (fryzjer), Wojciech Kwapisz (mechanik pojazdów samochodowych) i Oliwia Wardzińska (BHP) którzy zostali wyłonieni w lokalnym etapie konkursu.

Wszyscy nasi reprezentanci osiągnęli dobre wyniki, ale na szczególne wyróżnienie zasługuję Wojciech Kwapisz, który zajął II miejsce w województwie łódzkim w kategorii – mechanik pojazdów samochodowych.

Konkurs był doskonałą okazją dla uczniów kończących w tym roku naukę w szkole branżowej, do sprawdzenia poziomu swojej wiedzy przed zbliżającymi się egzaminami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe, a także dał możliwość integracji z innymi uczestnikami OHP i zawiązania nowych znajomości.

Dziękujemy Wojtkowi, Julii oraz Oliwii za udział i godne reprezentowanie naszego hufca.

Hufiec Pracy w Wieruszowie


Skip to content