poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Kim będę w przyszłości?Kim będę w przyszłości?

19 września 2017 roku współpracujący z naszą szkołą Hufiec OHP – Wieruszów – odwiedziły przedstawicielki  Mobilnego Centrum Informacji ze Zduńskiej Woli  i poprowadziły zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego.  Celem spotkania było sprawdzenie predyspozycji zawodowych uczniów klasy I d Szkoły Branżowej I stopnia. W trakcie zajęć młodzi ludzie rozwiązywali testy, za pomocą których będą określone ich predyspozycje. Wyniki testów teraz lub w przyszłości, mogą  pomóc w wyborze ścieżki zawodowej. Uczniowie zainteresowali się tematem spotkania i zaangażowali się w zajęcia. Uczniom towarzyszyła nauczycielka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych – Karolina Zaleśna.

Dzięki uczestnictwu w spotkaniu z doradcą zawodowym – Katarzyną Hoffmann, poznali swoje mocne strony osobowości . Atmosfera zajęć była przyjemna i sympatyczna.


Skip to content