poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Jesteśmy już w Bolonii…Jesteśmy już w Bolonii…

W niedzielę 8. kwietnia 2018 rozpoczęła się nasza przygoda – miesiąc praktyk zawodowych we włoskiej Bolonii. Dziewięciu uczniów technikum informatycznego i 5 uczennic z technikum logistycznego – wszyscy z klas III – to obecna ekipa uczestnicząca w praktykach zagranicznych realizowanych z projektu „Europejski fachowiec II”.

Wyjazd do Wrocławia na lotnisko, lot do Bolonii, zakwaterowanie w hotelu, pierwsza pizza, zwiedzanie Bolonii, pierwsze spotkania z pracodawcami i poniedziałkowa kolacja powitalna zorganizowana przez naszego włoskiego partnera organizację IFOM. Poznawania lokalnej kultury, mentalności Włochów, spóźniających się autobusów czy podczas kolacji aperitivo, gdy mogliśmy próbować przeróżnych smakołyków włoskiej kuchni. Dużo się tu u nas dzieje, a o wszystkim co będzie ciekawe będziemy Was informować.

Przy okazji zapraszamy do odwiedzenia i polubienia strony na FB „Moje Włochy” (@MojeWlochyZSPWieruszow), gdzie będziemy publikować także wszelkie ciekawostki nt. naszego pobytu we Włoszech.

Projekt „Europejski fachowiec II”
jest współfinansowany ze środków programu
Unii Europejskiej Erasmus+


Skip to content