poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 783 10 71

ZSP Wieruszów

Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych i Ponadgimnazjalnych



Indywidualne Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej  Atletyce  Szkół Podstawowych i Ponadgimnazjalnych

W dniu 12 03.w Spale odbyły  się    INDYWIDUALNE  HALOWE  MISTRZOSTWA ZRZESZENIA  LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W LEKKIEJ  ATLETYCE  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  I PONADGIMNAZJALNYCH

W zawodach  brało  udział ponad 600  zawodników w różnych konkurencjach  lekkoatletycznych. Naszą  szkołę reprezentowali:

DZIEWCZĘTA:

1.SAMULSKA  WIKTORIA –pchnięcie kulą   zajęła  III miejsce

2.KUKUŁA  MARIA – pchnięcie kulą

3.ŚNIADA  KATARZYNA – bieg na 60m

4.WALACIK  KAROLINA – bieg  na 60m

5.KRUPA  LIWIA – bieg na 200m

6.TOMCZYK  ALEKSANDRA  – bieg na 200m

Sztafeta  4 x 200m

1Walacik  Karolina

2.Krupa  Liwia

3.Tomczyk  Aleksandra

4.Śniada  Katarzyna

CHŁOPCY:

1.KĘDZIA  KRZYSZTOF – bieg na 60m zajął  III miejsce, a w skoku w dal  IV  miejsce

2.PRZYBYŁ  JAKUB – pchnięcie kulą  zajął II  miejsce

3.ZAWADA  MICHAŁ  – pchnięcie  kulą  i  skok wzwyż

4.GRĄDOWY  ADAM  –  bieg  na  1500m

5.SOPEL  HUBERT – bieg  na1500m

6.DĄBROWSKI  HUBERT  –  bieg  na  1500m

7.BIZUGA   MATEUSZ  –  bieg  na 1500m

Sztafeta  4 x 200m

1Kędzia  Krzysztof

2.Dąbrowski  Hubert

3.Zawada  Michał

4.Przybył  Jakub

Komunikat końcowy

Indywidualnych Halowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS

Woj. Łódzkiego w Lekkiej Atletyce

Szkół Ponadgimnazjalnych

Spała, 12.03.2019 r.

60m kobiet

9 miejsce  Śniada Katarzyna 2002 ZSP Wieruszów wieruszowski 8,99s

10 miejsce  Walacik Karolina 2001 ZSP Wieruszów wieruszowski 9,21s

200m kobiet

12 miejsce  Krupa Liwia 2001 ZSP Wieruszów wieruszowski 31,91s

13 miejsce  Tomczyk Aleksandra 2001 ZSP Wieruszów  wieruszowski 33,18s

Pchnięcie kulą 3kg kobiet

3 miejsce Samulska Wiktoria 2000 ZSP Wieruszów wieruszowski 9,15m

10 miejsce Kukuła Maria 2001 ZSP Wieruszów wieruszowski 7,41m

Sztafeta 4×200 kobiet

8miejsce ZSP Wieruszów woieruszowski 2.28,97s

60m mężczyzn

3 miejsce Kędziora Krzysztof 2000 ZSP Wieruszów wieruszowski 6,95s

20miejsce miejsce Bizuga Mateusz 2002 ZSP Wieruszów wieruszowski 7,8s

200m mężczyzn

21 miejsce Dąbrowski Hubert 2002 ZSP Wieruszów wieruszowski 26,43s

25miejsce  Bizuga Mateusz 2002 ZSP Wieruszów wieruszowski 27,79s

1500m mężczyzn

10 miejsce Grądowy Adam 2001 ZSP Wieruszów wieruszowski 4.57,56s

11 miejsce Sopel Hubert 2002 ZSP Wieruszów wieruszowski 5.10,94s

Skok wzwyż mężczyzn

10 miejsce Zawada Michał 2002 ZSP Wieruszów wieruszowski 150m

Skok w dal mężczyzn

4miejsce  Kędzia Krzysztof 2000 ZSP Wieruszów wieruszowski 6,25m

Pchnięcie kulą 5kg mężczyzn

2 miejsce Przybył Jakub 2002 ZSP Wieruszów wieruszowski 12,54m

8 miejsce Zawada Michał 2002 ZSP Wieruszów wieruszowski 11,0m

Sztafeta 4x200m mężczyzn

7 miejsce ZSP Wieruszów wieruszowski 1.53,99s