poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

II etap Olimpiady Przedsiębiorczości i ZarządzaniaII etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania

Zastanawiałeś się kiedyś, a może wiesz: „Ile jest wart majątek Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka według Rankingu Forbes 2015?”

Takie właśnie pytanie jako pierwsze zobaczyły w teście uczennice technikum ekonomicznego i handlowego naszej szkoły: Patrycja Bigos, Magda Białek, Paulina Gabryś, Ola Łuszkiewicz i Natalia Okoń 13 marca podczas udziału w II etapie ogólnopolskiej „III Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania” w Częstochowie. Ponieważ to już kolejny etap zmagań konkursowych pytania były na trudniejszym poziomie i zdecydowanie nie obejmowały wyłącznie książkowej wiedzy zdobywanej na lekcjach w szkole. Z jakimi jeszcze pytaniami przygotowanymi przez dra Andrzeja Brzezińskiego z Politechniki Częstochowskiej zmagały się nasze uczennice można sprawdzić pod adresem www.olimpiada.zim.pcz.pl/pliki-do-pobrania (Plik do pobrania: Test z odp., II Etap).

Wyniki tych zmagań poznamy pod koniec marca 2015. Trzymajcie kciuki za Wasze  koleżanki, by znalazły się w gronie najbardziej przedsiębiorczych uczennic w Polsce!

Gratuluję dotychczasowych osiągnięć, życzę powodzenia i również trzymam kciuki za wasze dalsze sukcesy!

Zdjęcia z przebiegu olimpiady można znaleźć w zakładce OPiZ w mediachGaleria na stronie: www.olimpiada.zim.pcz.pl/


Skip to content