poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

II etap konkursu „Handlowiec 2019 roku”II etap konkursu „Handlowiec 2019 roku”

W dniu 6 lutego 2019 roku W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie odbył się II etap konkursu „Handlowiec 2019 roku”.

Do konkursu przystąpiło 6 osób, wyłonionych w I etapie na zasadzie największej ilości punktów. Drugi etap konkursu składał się z części praktycznej z wykonaniem. Uczniowie rywalizowali ze sobą wykonując poszczególne etapy zadania, którego treść  zbliżona była do części praktycznej egzaminu zawodowego w kwalifikacji AU.20.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 12 marca o godzinie 10:00 na sali konferencyjnej. W tym dniu z okazji Światowego Dnia Praw Konsumentów zorganizowane zostanie spotkanie młodzieży z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów Panią Marzeną Piluch-Tycą, która przedstawi jako praktyk prawa konsumentów oraz obowiązki handlowców. Ponadto gościem będzie także przedstawiciel handlowy, który przybliży młodzieży praktyczne aspekty pracy w tym zawodzie.

Młodzieży dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Gratulujemy wyników.

Opiekunami konkursu były nauczycielki przedmiotów zawodowych: Wioletta Żywioł i Andrzelina Petalas oraz z Ochotniczego Hufca Pracy Pani Kamila Wróblewska.


Skip to content