poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

I Staszicowski Wieczór z Grami PlanszowymiI Staszicowski  Wieczór z Grami Planszowymi

Wieczór 16 października 2015 roku – to wieczór radości, rozrywki i burzy mózgów wśród zebranej młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica, reprezentantów Kępińskiego Klubu Gier Planszowych, pań dyrektorek Małgorzaty  Nikodem, Aliny Kijak, Małgorzaty Karkoszki,  wicestarosty Mirosława  Urbasia i nauczycieli naszej placówki. Wszystko to było możliwe dzięki pasjonatom  z Kępińskiego Klubu Gier Planszowych. Gościli  u nas: Marcin Szalek, Bartłomiej Kemecki, Przemysław Flaczyk.

Pierwszy Staszicowski Wieczór z Grami Planszowymi zorganizowały nauczycielki języka niemieckiego – Joanna Wójcik-Kowalczyk i Izabela Moska. Przy grach zasiedli: dzieci, młodzież i młodzież w wieku  50+ . Wieczór trwał ponad trzy godziny. Do domów rozeszliśmy się po godzinie 21.00.

W sumie było nas 32 osoby.Cieszymy się z tak udanego spotkania i zaangażowania wszystkich zebranych osób. Wielkie podziękowania dla pasjonatów z Kępna, którzy zainteresowali nas swoją pasją. Dziękujemy także za udostępnienie nam Waszego zbioru gier planszowych.