poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Hufiec Pracy dołącza do zbiórki dla żołnierzy i uchodźców wojennych z UkrainyHufiec Pracy dołącza do zbiórki dla żołnierzy i uchodźców wojennych z Ukrainy

Hufiec Pracy w Wieruszowie postanowił dołączyć do zbiórki dla żołnierzy i uchodźców wojennych z Ukrainy. Z inicjatywy naszej młodzieży postanowiliśmy dołączyć do tej szlachetnej akcji, która została zapoczątkowana przez uczniów i wychowawców z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

Zbiórka odbywała się we wtorek (01.03.2022) oraz w środę (02.03.2022). Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszej młodzieży udało nam się zebrać bardzo wiele najpotrzebniejszych  rzeczy tj. jedzenie, środki higieny i odzież dla dzieci w różnych rozmiarach. Zebrane rzeczy przekazaliśmy do budynku szkoły, gdzie zostały posortowane, a następnie wyruszyły w drogę na granicę z Ukrainą.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę.

Hufiec Pracy w Wieruszowie


Skip to content