poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Hufiec Pracy dołącza do akcji zbierania pluszowych misiHufiec Pracy dołącza do akcji zbierania pluszowych misi

Hufiec Pracy w Wieruszowie postanowił dołączyć do akcji zbierania pluszowych misi. Z inicjatywy naszych uczestników postanowiliśmy dołączyć do tej szlachetnej akcji, która została zapoczątkowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Wieruszowie.

Pluszowe misie są dla strażaków obowiązkowym narzędziem pracy przy dzieciach. Zabawki minimalizują stres i odbudowują poczucie bezpieczeństwa po doświadczeniu dramatycznych zdarzeń, takich jak wypadki czy pożary.

Jesteśmy zbudowani tak dużym odzewem ze strony młodzieży, a także wszystkich innych osób, które bezinteresownie przynosiły do naszego hufca maskotki na ten szlachetny cel.

Dziękujemy wszystkim za wasze wielkie serca!

Tekst i zdjęcia: Kadra HP 5-20


Skip to content