poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Historia Pawła i Kuby, którzy walczą o normalne życieHistoria Pawła i Kuby, którzy walczą o normalne życie

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele! Apel o pomoc dla Tych WSPANIAŁYCH RYCERZY!

Czy któraś z klas lub indywidualni uczniowie przeprowadzi w naszej szkole zbiórkę pieniędzy dla NICH?

To wspaniali bracia bliźniacy z Rodzinnego Domu Dziecka w Lubczynie.

Pamiętajmy! Trzeba pomagać innym, bo nigdy nie znamy dnia i godziny, kiedy ta pomoc może być potrzeba nam lub naszym najbliższym. Bądźmy wielcy poprzez daną pomoc i okazanie serca.

Paweł i Kuba, to bliźniacy, którzy od początku nie mieli łatwo. Porzuceni przez rodziców chłopcy pierwszy rok życia spędzili w szpitalu. Głęboki stopień upośledzenia psycho-ruchowego, deformacja klatki piersiowej, koślawość kolan, płaskostopie, oczopląs, zez, wnętrostwo… Do normalnego, samodzielnego życia daleka droga. Jednak jak przystało na prawdziwych rycerzy – bracia nigdy się nie poddali. Z pewnością w pięć minut skradliby Wam serca. Bo to historia o miłości do życia.

Poznajcie historie Pawła i Kuby: www.siepomaga.pl/rycerze

rycerze


Skip to content