poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Gimnazjum w Czastarach – pozdrawiamy!Gimnazjum w Czastarach – pozdrawiamy!

Jak miło spędzić poniedziałek? Wybrać się do Gimnazjum w Czastarach.

Uczniowie klasy II Technikum Elektrycznego: Joel Kopko, Grzegorz Głowacz  i Patryk Zgadzaj wspólnie z wicedyrektor Małgorzatą Karkoszką i pedagogiem szkolnym Danutą Urbaś – tak właśnie spędzili ten pierwszy w tygodniu dzień.

Spotkaliśmy się z uczniami  klasy III Gimnazjum i ich nauczycielami w ramach działań dotyczących preorientacji zawodowej. Dokładnie mówiąc: przedstawiliśmy wszystkie kierunki kształcenia w naszej szkole. Przekazaliśmy informacje związane z pobieraniem praktycznej nauki zawodu jak i zdawania kwalifikacji zawodowych. Wyszliśmy ze szkoły w dobrych humorach i poczuciem, że byliśmy przez gimnazjalistów sympatycznie przyjęci. Dziękujemy więc  za wspaniałą atmosferę spotkania i że czuliśmy się u Was komfortowo. Dzięki za każde miłe słowo i uśmiech w naszą stronę.

Tak powinno zaczynać się tydzień – od miłego towarzystwa w poniedziałek- nam się to udało!

Pozdrawiamy Czastary!

www.zsczastary.edu.pl