poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Finał szlachetnej paczki w StaszicuFinał szlachetnej paczki w Staszicu

Dzięki całej społeczności szkolnej z ZSP w Wieruszowie, niepełnosprawny uczeń klasy 2 technikum informatycznego otrzymał w tym roku wyjątkowy prezent. Pieniądze zebrane podczas świątecznego kiermaszu zostały przeznaczone na zakup okularów korekcyjnych oraz innego potrzebnego sprzętu. W związku z tym, że w tegoroczną akcję zaangażowała się ogromna ilość uczniów i nauczycieli, nie będziemy wymieniać wszystkich z imienia i nazwiska z obawy, że kogoś pominiemy. Pragniemy jednak jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim za przyłączenie się do akcji.

Swoje podziękowania przesyła również sam obdarowany:

Podziękowanie dla Wszystkich uczniów oraz nauczycieli Szkoły ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

W imieniu swoim oraz moich rodziców chcę serdecznie podziękować wszystkim uczniom i nauczycielom za otrzymaną pomoc. Jesteśmy bardzo wdzięczni za bezinteresowne zaangażowanie wszystkich, za poświęcony czas i okazaną życzliwość.

Wasze zaangażowanie pokazuje, że obecność ludzi, ich wsparcie oraz dobre słowo jest bezcenne.

Dziękujemy
Uczeń klasy 2Ti z rodzicami