poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Europejski tydzień sportu w „Staszicu”Europejski tydzień sportu w „Staszicu”

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w dniu 18.09.2015 r. odbyły się w naszej szkole zawody sportowe w formie toru przeszkód.

W zawodach wzięło udział 80 uczniów. Drużyny składały się z 10 osób reprezentujących 1 rocznik w naszej szkole. Rywalizacja była podzielona na kategorie chłopców i dziewcząt. Rywalizację chłopców wygrała drużyna klas 4., a dziewcząt drużyna klas 1.

Drużyny otrzymały upominki w postaci owoców, słodyczy i smyczy. Drużyny zwycięskie otrzymały nagrody rzeczowe w postaci toreb sportowych. Nagrodę ufundowała p. Barbara Howis, współorganizatorka Pikniku Zdrowotnego.

Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Robert Gruszka, p. Małgorzata Walacik, p. Sławomir Stojecki.

Celem akcji w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu była popularyzacja aktywności fizycznej wśród młodzieży.

Szczególne podziękowania dla dziewcząt z klasy 4. (Ewa Weszka, Kamila Moś, Klaudia Kulak, Monika Górecka) za zrobienie plakatów oraz dla uczniów z klasy 3. Ttem Michała Kniecia i Marka Błażejewskiego za oprawę muzyczną.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w zawodach.


Skip to content