poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Egzamin próbny ekonomistów – klasa II TEEgzamin próbny ekonomistów – klasa II TE

W czasie, kiedy uczniowie klas maturalnych przystępowali do egzaminów – także w zaciszu klasy komputerowej trwał próbny egzamin dla uczniów klasy II Technikum Ekonomicznego. Przygotowywali się do egzaminu na kwalifikację zawodową A.35 – planowanie i prowadzenie działalności w organizacji.

W trakcie 4-letniej edukacji na przedmiotach ogólnych uczniowie przygotowują się do zdania matury, zaś dzięki treściom realizowanym na przedmiotach zawodowych i praktykach  zdobywają dwie kwalifikacje:

A.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji

A.36 Prowadzenie rachunkowości

Po ukończeniu szkoły dają Ci one tytuł technika ekonomisty. Zdobycie ich uwarunkowane jest zdaniem egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, który odbywa się po II semestrze klasy drugiej (dla kwalifikacji A.35)  oraz po I semestrze klasy czwartej (dla kwalifikacji A.36).

Egzamin próbny przeprowadziła mgr Wiesława Ochota a pomagała Jej mgr Karolina Zaleśna.


Skip to content