poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dzień Świadomości Autyzmu w naszej szkole!Dzień Świadomości Autyzmu w naszej szkole!

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie pracownicy Zespołu Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej Logopeda Monika Al-Augaidi oraz psycholog Wojciech Grajerz zorganizowali zajęcia integracyjne. To niezwykle wydarzenie, które pozwala nam podkreślić znaczenie zrozumienia i akceptacji osób z autyzmem. W ramach tego wyjątkowego dnia, uczniowie przygotowali specjalny plakat, na którym każdy z nas zostawił odcisk swojej dłoni w niebieskiej farbie. To symboliczny gest solidarności oraz wyraz naszego wsparcia dla wszystkich osób dotkniętych tym spektrum. Chcemy, aby nasza szkoła była miejscem, gdzie każdy czuje się akceptowany i doceniany, bez względu na swoje indywidualne cechy. Dzięki takim inicjatywom jak Dzień Świadomości Autyzmu, budujemy wspólnotę opartą na szacunku i empatii. #DzieńŚwiadomościAutyzmu #RazemJesteśmySilni #AkceptacjaiRóżnorodność


Skip to content