poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dzień Przedsiębiorczości 2019Dzień Przedsiębiorczości 2019

Doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP z Wieruszowa w dniu 20 marca 2019 r. przeprowadził zajęcia z doradztwa zawodowego w ramach szesnastej edycji programu Dzień przedsiębiorczości z  młodzieżą z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica z Wieruszowa:
klasa II Technikum Handlowe – grupa handlowców pod opieką Pani Wioletty Żywioł,
klasa III d – grupa sprzedawców pod opieką Pani Karoliny Zaleśnej,
klasa I Technikum Ekonomiczne- grupa ekonomistów pod opieką Pani Andżeliny Petalas.
Zajęcia te miały za zadanie zmobilizować uczestników do zastanowienia się nad swoim przyszłym miejscem na rynku pracy. Doradca zawodowy przedstawił młodzieży kim jest człowiek przedsiębiorczy i jak wygląda jego rozwój zawodowy, a także starał się skonkretyzować oczekiwania młodych ludzi wobec rynku pracy.
Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Zdjęcie: HP 5-20 Wieruszów

 


Skip to content