poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dzień otwarty na filmowoDzień otwarty na filmowo

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie zaprasza do obejrzenia migawek filmowych z „Dnia Otwartego Szkoły”- 4 marca 2015 roku.

Jako pierwszy prezentujemy film z Targów Edukacyjnych, które odbyły się także 4 marca w Gimnazjum nr 1. Uczniowie „Staszica” zaprezentowali tam scenki humorystyczne prezentujące specyfikę kierunków kształcenia w szkole.

Film drugi i trzeci – to prezentacja ucznia Technikum Elektrycznego zwanego ”Sztukmistrzem ze Staszica” – Jakuba Musiała i popisy tańczącego robota.

Ostatni filmik to „spontaniczne uczniowskie warsztaty muzyczne”. Prezentacja dwóch utworów: „Imperator” i „Lesbijka”. Gra była solidna – gitarzysta rwał gitarowe struny. Skład kapeli rockowej „Awaria Prądu”: Piotr Szczepaniak – ZSO „Kopernik” Wieruszów, Przemysław Biegański II LO Ostrów Wlkp., Szymon Mituta ZST Ostrów Wlkp., Jakub Hojeński „Staszic” Wieruszów (grający także w wieruszowskiej Orkiestrze Ochotniczej Straży Pożarnej).

Zapraszamy więc do obejrzenia i przymknięcia oka na niedoskonałości filmików kręconych ręką amatorów.


Skip to content