poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dzień Komisji Edukacji NarodowejDzień Komisji Edukacji Narodowej

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi szkoły składają serdeczne podziękowania  uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica za wszystkie życzenia,  dobre słowa, kwiaty  jakie otrzymaliśmy od Was w tym wyjątkowym dla Nas dniu.
Dziękujemy również za życzenia: Radzie Rodziców, Starostwu Powiatowemu oraz  Cechowi Rzemiosł Różnych.

Dziękujemy za pełne humoru artystyczne doznania, których w tym dniu dostarczyli nam:

Szymon Musiał, Piotr Mazurowski, Adrian Michalski z klasy I Technikum Informatycznego,
Hubert Owczarski i Weronika Malik z klasy I Technikum Budowlanego,
Małgorzata Bystrek z klasy II Technikum Ekonomicznego,
Łukasz Konat i Jakub Trafarski z klasy III Technikum Mechanicznego,
Karolina Okoń z klasy IV Technikum Ekonomicznego,
Damian Nowak, Sebastian Łuszkiewicz i Mateusz Śmiatacz z klasy IV Technikum Budowlanego.
Realizatorzy dźwięku: niezawodni- Michał Knieć i Marek Błażejewski.
Całość przedstawienia  opieką artystyczną otoczyły  nauczycielki języka polskiego: Ewelina Heidt i Agnieszka Mazurowska.
Starosta wieruszowski nagrodził dyrektor szkoły Małgorzatę Nikodem oraz nauczyciela historii Krzysztofa Gałęzę.
Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: Alina Kijak, Małgorzata Karkoszka, Robert Gruszka,  Jarosław Urbaniak, Anna Maciejewska, Andrzelina Petalas, Joanna Wójcik-Kowalczyk, Marcin Joniak, Monika Hejman, Maciej Heidt, Norbert Junke, Beata Królikowska, Paweł Moska, Danuta Urbaś.
Nagrody są wynikiem rocznej pracy nauczycieli:  przedsięwzięć sportowych, opieki nad konkursami, olimpiadami, wspólnej pracy z uczniami na rzecz szkoły, czynienie atrakcyjnym czasu wolnego uczniów (w myśl zasady- nie samą szkołą żyje uczeń), prowadzenie ciekawych projektów z dziedziny ekologii, profilaktyki zdrowia   oraz promocji szkoły. Wszystkie te działania można prześledzić na łamach szkolnej strony internetowej.

Miło Nam było gościć emerytów, którzy zawsze licznie biorą udział w naszych spotkaniach.
Życzymy dużo zdrowia i pogody ducha –Tym z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w uroczystości.

Chwilą ciszy upamiętniono zmarłych nauczycieli, zapalono znicze i złożono wiązankę kwiatów pod tablicą upamiętniającą nauczycieli powiatu wieruszowskiego, zamordowanych podczas II wojny światowej oraz nauczycieli tajnego nauczania. Tablica jest wyrazem szacunku i uznania władz samorządowych i środowiska nauczycieli – dla ludzi, którzy z narażeniem życia krzewili oświatę i miłość do Ojczyzny.

Zdjęcia: Sara Józefiak i Danuta Urbaś


Skip to content