poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Druga edycja „Dnia IT i ID” w WSIiU w ŁodziDruga edycja „Dnia IT i ID” w WSIiU w Łodzi

W dniu 19 marca 2016 roku uczniowie technikum informatycznego uczestniczyli w drugiej edycji „Dnia IT i ID” w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Uczniowie zapoznali się z prezentacją najnowszych rozwiązań informatycznych, uczestniczyli w dyskusjach na temat trendów w branży, doradztwa zawodowego i warsztatach. Można było zapoznać się z ofertą firm branży IT i ID, prezentacją druku 3D, robotami LEGO.

Firmy goszczące na tragach: Microsoft, Samsung, Cortland Apple, IBM, Accenture Delivery Center, Ericpol Telecom, MakoLab, Transition Technologies, Wastelands Interactive, Fujitsu, TOMTOM, INPLANER, AIP, a także Khan Academy Polska.

W tegorocznej edycji odbyły się także dedykowane panele dla nauczycieli i certyfikowane zajęcia warsztatowe dla nich.

Wydarzenie kolejny raz zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia oraz Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej jak i Ministerstwa Cyfryzacji, Kuratora Oświaty i Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Opiekun wycieczki: Rafał Kowalczyk.


Skip to content