poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dąb Katyński, który pamięta…Dąb Katyński, który pamięta…

13 kwietnia przed budynkiem Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie odbyła się uroczystość upamiętniająca 75 rocznicę Zbrodni Katyńskiej. W uroczystości wzięli udział uczniowie „Kopernika” oraz przedstawiciele władz samorządowych  powiatowych i gminnych, przedstawiciele  Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II i przedstawiciele naszej szkoły.

Uroczyste złożenie wiązanek i oddanie hołdu ofiarom Zbrodni odbyło się pod pamiątkowym Dębem Katyńskim, rosnącym przed budynkiem szkoły.

Skład delegacji reprezentującej naszą szkołę: dyrektor Małgorzata Nikodem oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego: Klaudia Klatka i Natalia Więcek z klasy I Technikum Hotelarskiego i wiceprzewodniczący Samorządu: Daniel Okoń z klasy II Technikum Informatycznego.


Skip to content