poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Cyberprzemoc – nie daj się złapać w sieci!Cyberprzemoc – nie daj się złapać w sieci!

NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ W SIECI

„ … w naszym tytule nie chodzi oczywiście o pająki. Nie ma też nic wspólnego z rybołówstwem. Mówiąc o sieci mamy na myśli INTERNET i miliony połączeń, rozmów, informacji, zdjęć, które z jednej strony wiążą się z ogromną liczbą możliwości – rozwojem, poznawaniem świata, komunikacją, ale z drugiej kryją w sobie wiele niebezpieczeństw i pułapek. I właśnie one mogą sprawić, że staniemy się ofiarami INTERNETU, pozwolimy dać się złapać w SIECI.”

Cyberprzemoc – jak sobie z nią radzić?

Rozpoczął się cykl spotkań uczniów z terapeutą uzależnień Dariuszem Soborczykiem z Miejskiego Ośrodka Profilaktyki, Terapii, Uzależnień i Współuzależnienia w Wieruszowie.