poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

CHRISTMAS TRADITIONS – konkurs z języka angielskiegoCHRISTMAS TRADITIONS – konkurs z języka angielskiego

Dnia 14 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbył się konkurs z języka angiel­skiego ‘CHRISTMAS TRADITIONS’. Był to drugi z cyklu konkursów tematycznych nawiązujących do tradycji i obchodów popu­lar­nych świąt w krajach anglojęzycznych.

Zwycięzcami konkursu zostali:

1 miejsce – Natalia Piwowar klasa 1 Ti

2 miejsce – Katarzyna Kapral klasa 3 Thho, Kornel Pawlik klasa 1 Ti

3 miejsce – Daniel Okoń klasa 2 Ti

Zwycięzcom gratu­lu­jemy i zapra­szamy do udziału w kolej­nych etapach konkursu.

Z okazji konkursu przy­go­to­wana została gazetka tematyczna, która pozwoliła uczniom zapoznać się z genezą zwyczajów bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych oraz innymi ciekawostkami, które tematyką nawiązywały do okresu Bożego Narodzenia.

Konkurs i gazetka zostały przygotowane przez: mgr Katarzynę Joniak.


Skip to content