poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Christmas is comingChristmas is coming

Christmas is coming – pod tym hasłem dnia 19 grudnia odbyły się świąteczne lekcje z języka angielskiego. Uczniowie klas 3Tl, 3Tlh, 1Tekh, 2r, 2d poznali różnice w obchodzeniu świąt Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii. Przy akompaniamencie gitary śpiewaliśmy  znane kolędy – ‘Silent night’  oraz piosenki świąteczne – ‘Joy the world’,  ‘Deck the halls’, ‘Jingle bells’ i inne. Na zakończenie uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu tradycji świątecznych rozwiązując quiz oraz uzupełniając  słowa wcześniej śpiewanych piosenek.

Przygotowanie prezentacji na temat tradycji świątecznych :

– Natalia Moska  klasa 3Tl

– Marta Ochocka klasa 3Tl

Śpiew:

– Aleksandra Tomczyk klasa 2Tl

– Weronika Poprawa klasa 1Tekho

– Patrycja Smiatacz-Rabiega  klasa 1tekho

Gitara: Sebastian Owczarek klasa 4Ti

Organizatorzy: mgr Julita Bossa-Piluch, mgr Agata Damasiewicz.

We wish you a Merry Christmas and a happy New Year


Skip to content