poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Challenge dla FrankaChallenge dla Franka

Nikt z potrzebujących nie jest nam obojętny, dlatego kolejny raz przyłączamy się do akcji charytatywnej. Tym razem naszej pomocy potrzebuje niespełna dwuletni Franek Strózik z Czastar. Chłopiec urodził się z wadą serca, ciągle zmaga się z walką o życie. Szansą dla niego jest operacja, ale, jak pewnie się domyślacie, wiąże się ona z dużymi kosztami. Bez względu na to czy uda się sprowadzić lekarz do Polski, czy to Franek będzie musiał wyruszyć w świat, przyda się każda złotówka, dlatego wychodzimy z propozycją wsparcia.

Po pierwsze zbieramy plastikowe nakrętki, jeśli takie posiadacie, należy przynieść je pokoju nauczycielskiego w nowym budynku szkoły lub do sali nr 1 budynku głównego.

Po drugie od dziś rusza międzyklasowy i międzyszkolny challenge, pierwsze nominacje już za nami. Wyzwanie dla każdego uczestnika to 10 przysiadów i wpłata 2zł do puszek. Zapraszamy do akcji nauczycieli i wychowawców wraz z klasami. Relacje z przedsięwzięcia będą zamieszczane na naszej stronie oraz portalu Facebook.

Pamiętajcie! Razem możemy więcej! A dobro zawsze wraca.


Skip to content