poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

“Celebrity Splash” – na żywo“Celebrity Splash” – na żywo

W sobotę 14 marca 41 uczniów naszej szkoły pod opieką Wiesławy Ochoty, Małgorzaty Walacik i Barbary Howis uczestniczyło w nagraniu emitowanego w Telewizji Polsat na żywo programu „Celebrity Splash!”.

Program nagrywany jest na terenie Term Maltańskich w Poznaniu. W tropikalnych warunkach uczestnicy programu: znani aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, jurorzy, prowadzący program, pracownicy obsługi i publiczność podziwiali artystyczne występy skoków do basenu. A publiczność mogła podejrzeć tajniki magii telewizji i z tej drugiej strony szklanego ekranu telewizora zobaczyć, jak taki program jest przygotowywany. Uczniowie naszej szkoły jako publiczność mogła już obserwować nagranie performance do programu (programy artystyczne mistrzów), a później także między 20:00 a 22:00 emisję odcinka LIVE.

Wszyscy uczestnicy wycieczki bawili się fantastycznie i długo będą wspominać ten niezapomniany wyjazd.


Skip to content