poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Branżowcy na Jarmarku WrocławskimBranżowcy na Jarmarku Wrocławskim

W dniu 14 grudnia 2018 roku uczniowie klas pierwszych branżowych uczestniczyli w wycieczce autokarowej do Wrocławia. W wycieczce uczestniczyło 34 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. Celem wycieczki była integracja uczniów klas pierwszych, poznania ich zachowań  w nowym środowisku. Możliwość wspólnie spędzonego czasu z uczniami jest najlepszym elementem poznania bliżej ich problemów i radości. Uczniowie wraz z opiekunami udali się na seans filmowy w kinie HELIOS Park Magnolia . Film pod tytułem „ Planeta singli 2” pozwolił wszystkim na miłe spędzenie czasu. Zabawne sytuacje , skomplikowane życie bohaterów pozwoliło na chwile radości i mnóstwo komentarzy uczniów. Po seansie uczniowie zadeklarowali chęć pójścia wraz z wychowawcami na 3 część filmu, której premiera odbędzie się w Walentynki.

Po krótkim czasie spędzonym na posiłku czas było wyruszyć na zwiedzanie Starego Rynku Wrocławia i Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Po kilkunastominutowej pieszej wędrówce naszym oczom ukazał się przepięknie oświetlony plac, mieniący się kolorowymi światełkami, niezliczoną ilością ozdób świątecznych. Uczniowie mieli okazje zapoznać się z tradycjami świątecznymi, wyrobami tradycyjnych potraw, których aromat roznosił się po całym placu drażniąc kubki smakowe. Czas spędzony w czasie zwiedzania minął szybko. W drodze powrotnej uczniowie wprowadzeni w świąteczny nastrój pełni radości, energii i nowych wrażeń rozmawiali dzieląc się nimi. Niezmęczeni uczniowie klasy 1 r prezentowali swoje umiejętności i zdolności wokalne. Opiekunowie bardzo dziękują wszystkim uczestnikom wycieczki za mile spędzony czas. Pokazaliście klasę, że potraficie się zachować i świetnie bawić. Tak trzymać! Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2019 życzą opiekunowie wycieczki: Wioletta Żywioł, Monika Hejman i Iwona Kuliga-Kmiecik.


Skip to content