poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Bezpieczne wakacje”- Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Wieruszowie, Hufiec Pracy 5-20 w Wieruszowie„Bezpieczne wakacje”- Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Wieruszowie, Hufiec Pracy 5-20 w Wieruszowie

Wakacje to czas  beztroski, zabawy i zasłużonego relaksu, aby ten czas  upływał w bezpiecznej atmosferze Młodzieżowe Centrum Kariery OHP oraz Hufiec Pracy 5-20 zorganizowali dla młodzieży spotkanie z pracownikiem Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. Spotkanie miało na celu przybliżenie zagrożeń, jakie towarzyszyć mogą podczas wakacyjnego czasu. Swoboda panująca podczas wypoczynku niejednokrotnie sprzyja zapominaniu o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Asp. sztab. Damian Pawlak – oficer prasowy KPP przypominał, czego należy się wystrzegać i na co zwracać uwagę, aby wakacje minęły bezpiecznie. Dodatkowo młodzież miała możliwość przyjrzenia się z bliska wyposażeniu radiowozu. Uczniowie dziękując za spotkanie wyrazili swoją chęć uczestnictwa w kolejnych zorganizowanych spotkaniach oraz przyrzekli przestrzegać przepisów drogowych w czasie całych wakacji.


Skip to content